Tadeusz "Tad" Witkowicz

Od nędzy do pieniędzy

Książka “Od nędzy do pieniędzy” jest autobiografią Tadeusza “Tada” Witkowicza. Opowiada fascynującą historię człowieka, który wywodząc się z biednej, wiejskiej, polskiej rodziny trafił na okładki najbardziej poczytnych amerykańskich czasopism. Dzięki niesamowitej sile charakteru i nieustępliwej walce z przeciwnościami losu, stworzył od podstaw i sprzedał 3 globalne startup’y. W swojej książce Tad dzieli się
z Czytelnikami tajemnicami sukcesu oraz przemyśleniami.

Solidna dawka motywacji i sprawdzonych rad biznesowych na wyciągnięcie ręki

KUP TERAZ

header-bookheader-book

Czego dowiesz się z tej książki?

Jak wybrać idealną niszę?

Wybór dobrej niszy jest w biznesie niezwykle ważny. Przekonaj się w jaki sposób zrobił Tad, dzięki czemu każdy ze stworzonych startup’ów odniósł sukces.

Jak skutecznie rywalizować z dużymi firmami?

Czy małe firmy mają jakiekolwiek szanse na rynku? Dzięki taktykom opisanym w książce, firmy założonej przez Tada bał się nawet CISCO.

Jak skutecznie negocjować?

Negocjacje to bardzo stresująca część biznesu. Naucz się od doświadczonego stratega w jaki sposób do nich podejść.

Jak budować zwycięski zespół?

Ostatni ze startup’ów Tada zatrudniał ok. 170 pracowników i po sprzedaży pełnił ważną rolę w firmie Intel. Poznaj sprawdzone sposoby na dobór współpracowników.

Jak korzystnie wejść na giełdę?

Do dzisiaj niewielu Polaków może się pochwalić wprowadzeniem swojej firmy na Wall Street. Tad zrobił to dwa razy. W książce podpowiada m.in. na co uważać i jak postępować aby nie trafić do więzienia.

Jak pozyskać dobrych inwestorów?

Dowiesz się w jaki sposób pozyskać zewnętrzne finansowanie oraz co (i jak) opowiadać o swoim projekcie aby wzbudzić pożądanie wśród inwestorów.

Jak poradzić sobie z kryzysem?

Kryzys jest nieodzownym elementem życia zarówno osobistego, jak i zawodowego. Dowiesz się jak sobie z nim poradzić i jak obrócić go w sukces.

Jak zacząć od zera i dorobić się majątku?

Tad opisuje krok po kroku swoją ścieżkę od zera do dziewięciu zer na rachunku. Zainspiruj się i wyznacz swoją drogę do pieniędzy.

Tad-Witkowicz

O AUTORZE

Poznaj Tadeusza Witkowicza

Tadeusz “Tad” Witkowicz to przedsiębiorca, który wywodzi się z biednej wsi na skraju Polski. Nie przeszkodziło mu to jednak w stworzeniu 3 globalnych startup’ów (Artel Communications, CrossComm Corporation, Adlex Inc.). Dwa
z nich wprowadził na giełdę papierów wartościowych w Stanach Zjednoczonych – NASDAQ. Klientami jego firm były takie marki jak IBM czy Morgan Stanley. Założone przez siebie startup’y z sukcesem sprzedał, stając się miliarderem. Obecnie zarządza funduszem Otago Capital i wykłada na uczelni ASBIRO. Można go również zobaczyć na gościnnych wykładach na innych uczelniach, np. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Więcej o autorze na tadwitkowicz.pl

INFORMACJE O KSIĄŻCE

Wersja elektroniczna (audiobook)

Wydawnictwo: Fijorr Publishing
Czas trwania: 9:21:06

Book_3